Schoolkalender 2017-2018

Vakanties en vrije dagen

Krokusvakantie: van zaterdag 10 februari 2018 tot en met zondag 18 februari 2018

Paasvakantie: van zaterdag 31 maart 2018 tot en met zondag 15 april 2018

Facultatieve vrije dag: maandag 30 april 2018

Feest van de arbeid: dinsdag 1 mei 2018

O.L.H.-Hemelvaart (+brugdag): donderdag 10 en vrijdag 11 mei 2018

Pinkstermaandag: maandag 21 mei 2018

Zomervakantie: van zaterdag 30 juni 2018 tot en met maandag 3 september 2018

 

Rapporten‚Äč

DW3: dinsdag 20 maart 2018 - 1ste tot en met 4de jaar

DW3: vrijdag 30 maart 2018 - 5de en 6de jaar

GT2: vrijdag 30 maart 2018 - 1ste tot en met 4de jaar

DW4: donderdag 7 juni 2018 - 3de tot en met 6de jaar

DW4: dinsdag 12 juni 2018 - 1ste graad

Proclamatie: maandag 25 juni 2018 - 6de jaar

GT2/3: vrijdag 29 juni 2018 - 1ste tot en met 5de jaar


Oudercontacten

donderdag 19 april 2018

donderdag 28 juni 2018


Grote toetsenperiodes

Een overzicht van de examenperiodes vindt u hier.

 

Excursies en buitenlandse reizen

woensdag 7 februari tot en met vrijdag 16 februari 2018: Italiëreis - 6de jaar

vrijdag 30 maart tot en met vrijdag 6 april 2018: skireis - 2de jaar

maandag 2 tot en met donderdag 5 april 2018: Londen - 5de jaar

dinsdag 1 en woensdag 2 mei 2018: Trier - 3de jaar

donderdag 3 en dinsdag 8 mei 2018: excursies/sportdagen - alle jaren

woensdag 9 en donderdag 10 mei 2018: Parijs - 4de jaar

 

Olympiades

woensdag 24 januari 2018: Fysica-olympiade - eerste ronde

woensdag 31 januari 2018: Biologie-olympiade - eerste ronde

woensdag 7 februari 2018 van 15u tot 17u30: Geo-olympiade - tweede ronde

woensdag 21 februari 2018: Fysica-olympiade - tweede ronde

woensdag 28 februari 2018 van 14u tot 17u: Chemie-olympiade - tweede ronde

woensdag 28 februari 2018: Junior Olympiade Natuurwetenschappen - eerste ronde

woensdag 7 maart 2018: Wiskunde-olympiade - tweede ronde

woensdag 7 maart 2018: Biologie-olympiade - tweede ronde

donderdag 15 maart 2018: Wallabie-wedstrijd

woensdag 18 april 2018: Junior Olympiade Natuurwetenschappen - tweede ronde

woensdag 25 april 2018: Wiskunde-olympiade - finale

vrijdag 27 tot en met zondag 29 april 2018: Geo-olympiade - finale

zaterdag 28 april 2018 van 10u tot 17u: Chemie-olympiade - finale

zaterdag 28 april 2018: Fysica-olympiade - finale

zaterdag 28 april 2018: Biologie-olympiade - finale