Coördinatoren

Coördinator 1ste graad

de heer K. De Smet

k.desmet@srco.be

Coördinator 2de graad

de heer T. Minne

t.minne@srco.be

Coördinator 3de graad

mevrouw G. Pison

g.pison@srco.be​​​​​​

Leerzorgcoördinator

de heer W. Keersmaekers

w.keersmaekers@srco.be

Coördinator begeleiding en (na)vorming

mevrouw I. Schellemans

i.schellemans@srco.be​​​​​​

Coördinator uitwisselingen

de heer D. Happaerts

d.happaerts@srco.be​​​​​​

Coördinatie algemene organisatie

de heren P. Merckx en G. Onsia

p.merckx@srco.be en g.onsia@srco.be