Infoavond 10 maart en schoolbezoekdag 12 maart

U kan nu reserveren voor: 

ONZE (HYBRIDE) INFOAVOND SINT-ROMBOUTSCOLLEGE OP DONDERDAG 10 MAART OM 19.30 UUR

(Klik op de link om in te schrijven.) 

U kan kiezen tussen een digitale en een fysieke aanwezigheid. 

Digitaal: op maandag 7 maart ontvangt u een link om van thuis uit deel te nemen aan onze live infoavond. 

Fysiek: indien gewenst kan u fysiek aanwezig zijn bij onze infoavond in de podiumzaal van ons college. Rekening houdend met de maatregelen kunnen we tot 200 personen ontvangen. Mocht er toch opnieuw een verstrenging zijn van de maatregelen, dan sturen we u zeker ook een link door om digitaal deel te nemen. Als de 200 plaatsen gevuld zijn, zal de optie verdwijnen uit ons inschrijvingsformulier.

 

ONZE SCHOOLBEZOEKDAG SINT-ROMBOUTSCOLLEGE OP ZATERDAG 12 MAART VAN 9.00 TOT 16.00 UUR

(Klik op de link om in te schrijven.) 

Via bovenstaande link kan u een afspraak maken voor een rondleiding op een tijdstip naar keuze. Let op! Een rondleiding kan een uur tot anderhalf uur duren, niet de aangegeven 10 minuten! Indien u graag nog wat meer vragen stelt, dan staat ons team voor u ter beschikking. 

Bericht gepubliceerd op
14/02/2022 - 12:00

Terug naar het overzicht