Theater: Teenage Mutants

Daar waar de eerste en de derde graad op woensdag 20 december naar de cinema zijn gegaan, had de school voor de tweede graad iets helemaal anders in petto. De leerlingen werden namelijk vriendelijk uitgenodigd voor de voorstelling Teenage Mutants van het Gentse productiehuis Studio Gekko.

Van skypen, swipen en bloggen tot actuele hot topics zoals sexting op sociale media bij leeftijdsgenoten. Dit alles en nog veel meer werd op een ludieke, speelse maar toch trefzekere wijze aan onze leerlingen van de tweede graad gebracht. Met de aanstaande vakantie in het vooruitzicht en de tijd die ze daarbij wellicht online zullen doorbrengen tijdens daaropvolgende feestdagen , werd deze boodschap dan ook meer dan ooit op juiste ogenblik gebracht. Gewapend met een groter bewustzijn over de gevaren van de sociale media, kunnen onze leerlingen binnenkort genieten van een welverdiende kerstvakantie online of in de sneeuw ...

Bericht gepubliceerd op
21/12/2017 - 08:00

Terug naar het overzicht