Zondag maakten ze volop kennis met de gastfamilies, maandag met de stad Mechelen en met onze school.  Zo volgden ze onder andere een communicatieve les Engels in het zesde jaar en mochten ze samen met leerlingen van het vierde jaar genieten van een les muziek in het Engels (zie CLIL).  Op dinsdag verkenden we Antwerpen; een rondleiding doorheen de stad en een bezoek aan het Rubenshuis. Woensdag stond Technopolis op het programma, dat heel erg in de smaak viel. In de namiddag gingen de gasten met onze leerlingen mee naar huis.  Mede door het stralende zonnetje, werd ook dit een leuke dag, met veel verbroedering. Donderdag begon met een flinke regenbui, maar na de treinrit naar Brussel, bleef het gelukkig droog. We bezochten oa. het Parlamentarium, de Europese wijk en toonden onze gasten de typische sites in Brussel.  Nog een beetje vrije tijd en dan weer met de trein naar Mechelen.  Gelukkig liet niemand zijn zakje met pralines – voor het thuisfront of voor eigen gebruik? – op de trein achter.  Blije gezichtjes alom, het was weer een geslaagde uitwisseling. Hopelijk zien we hen snel terug.

Bericht gepubliceerd op
19/05/2017 - 16:00

Terug naar het overzicht